MJT

COMMISSIES

Technische commissie jeugd

 

tc-jeugd@dovohujades.nl

Armant Reitsema
Kevin
Monique
Sanne Wilpstra
Ilse Renkema

 


 

Technische commissie senioren

tc-senioren@dovohujades.nl


 

Wedstrijdzaken

Regio Noord-Oost

Regio IJssel-Wadden

Tom Fransen  wedstrijdzaken-NO@dovohujades.nl

Tineke Beving  wedstrijdzaken-YW@dovohujades.nl


 

Sponsorcommissie

sponsoring@dovohujades.nl

Dames 5


 

Activiteiten commissie

activiteiten@dovohujades.nl

Monique Bosklopper


 

 


 

MJT commissie

info@mjt-doezum.nl

website

Voorzitter

Secretaris

Penningmeester

Wedstrijdzaken

IT

Logistiek & vrijwilligers

Voeding & verzorging

Algemeen lid

 

www.mjt-doezum.nl

Johan Bosklopper

Karlien van der Vaart

Bert van der Velde

Marieke Broersma

Arjan Klok & Hylke van der Heide

Anita Holtrop

Ilse Wilpstra & Nienke Renkema

Marco Beiboer


 

Kleding commissie

kleding@dovohujades.nl

Jessica Pellikaan


 

Overige zaken

Webmaster
webmaster@dovohujades.nl
Armant Reitsema

Ledenadministratie
ledenadministratie@dovohujades.nl
Karin de Velde


Zaalreservering
zaalreservering@dovohujades.nl

Tom Fransen

Materiaalbeheer
materiaalbeheer@dovohujades.nl

 






laatste wijziging: 5/29/2018 8:41:44 AM
Sponsors:
© 2018 Dovo Doezum - Concept & realisatie : Ontwerpstudio Horneman